Kalemimden

yazı

Bolluk ve Bereketi Hayatımıza Nasıl Çağırırız?

Ulusararası Yaşam Koçu Bülent Gardiyanoğlu’yla (www.bulentgardiyanoglu.com) Meltem ile Yaşama Dair programımda bolluk ve bereketle ilgili çok güzel bir canlı yayın gerçekleştirdik. Gardiyanoğlu, kişilerde yapılan araştırmaların kişilerdeki kıtlık bilincinin bolluk ve bereketi engellediğinden bahsetti.

Peki kıtlık bilinci ne demek?

Bilincin temeli şu. Para bir enerjidir. Biz parayı çekecek enerjiyi üretirsek para bize gelmeye başlar. Öfkeliysek, kırgınsak, kızgınsak, herhangi birşeye kin tutuyorsak, dedikodu, sürekli eleştiri yapıyorsak, bedenimiz negatif bir enerji üretir ve güzel olan herşeyi kendimizden uzağa iteriz. İstediğiniz kadar çok çalışın para size zor gelir, hak ettiğiniz karşılığı zor alırsınız, paranın pek bereketini görmezsiniz. Kendinizi şansız, bereketsiz ve üretemeyen biri  olarak görürsünüz.

Evet diyenleri duyar gibiyim. Arkadaşlar peki ne yapmalıyız?

Sevgili Bülent Gardiyanoğlu (www.bulentgardiyanoglu.com) yapmamız gerekenin söylediğimiz Kuantum olumlama teknikleri ile şu an ki kıtlık bilincimizi, bilinç altımızdan silmek ve  yerine BOLLUK bilincini yerleştirmek olduğunu belirtti.

İşte başarıya ulaşan Kuantum Olumlama tekniklerini…..

Haydi hep birlikte 21 gün aşağıda yazılanları okuyalım. Bir gün atlarsanız, 21 gün tekrar başlıyor…

Hayatımın akışına güveniyorum Para bana helal yoldan kolaylıkla geliyor Para zihnimi sevgiyle kabulleniyorum ve sevgiyle affediyorum Geçmişte yaşadığım olumsuz tecrübeler artık benim mali zenginliğimi destekliyor Hoşuma gitsin ya da gitmesin gelirim harcamalarımdan fazla Anne ve babamı yaşadıkları mali problemlerden dolayı affediyorum Herkesin gözünde yaptığım işin değeri giderek artıyor Susup oturmamı söyleyen herkesi affediyorum Her gün mali olarak bolluğa kavuşuyorum Bolluk bilincim hergün gelişiyor Ekonomik koşullarım hergün gelişiyor, artıyor, çoğalıyor Para bir enerji değiş tokuşu sembolü, enerjim her geçen gün artıyor Para yaşamımda özgürce ve sürekli dolaşıyor Gelirim gittikçe artıyor Bolluk, zenginlik benim doğal hakkım Huzurlu, dengeli ve güven doluyum Sakin, dingin ve rahatım Bu zengin bir evren ve hepimiz için bolluk var Bu bolluğu hak ediyorum ve kabul ediyorum Ben para mıknatısıyım, hayatın her alanında bolluğu kendime çekiyorum Düşlerimin ötesinde zenginleştiğimi kabul ediyorum Bugün harika bir gün para bana beklediğim ve beklemediğim yollarla geliyor Faturalarımı sevgiyle ödüyorum Paranın hayatıma hazla akmasına izin veriyorum Başkalarının ekonomik başarılarımı desteklemelerine izin veriyorum Yaşama şükran duyuyorum Bolluk ve zenginlik içinde yaşamayı hak ediyorum Para benim dostum Parayı insanları kontrol etmek adına kullandığım için kendimi affediyorum Boşa harcadığım paralar için kendimi affediyorum Ben hayal edebildiğimden daha fazla mutluluk, sevgi ve paranın hayatıma girmesine izin veriyorum Tüm arzularımı gerçekleştirmek için yeteri kadar zamanım, enerjim ve param var Anne ve babamı yasadıkları mali problemlerden dolayı affediyorum Harcadığım her para bana katlanarak geri donuyor

Evet bu Kuantum Olumlama teknikleri ile bilinç altımızı yirmibirgünde değiştirmeye başlıyoruz.

Bu arada Sevgili Bülent Gardiyanoğlu (www.bulentgardiyanoglu.com) özellikle kırgınlık, kızgınlık, affedemediğimiz olaylar ve kişiler bizden bolluk ve bereketi uzak tutucağını belirtirken; Kıtlık yada Affedin ve bolluğa kavuşun. SEÇİM SİZE AİT !!! diyor sanırım hepimiz affediyor ve düzenli 21 gün bu olumlamayı yaparak bolluk ve bereketin bize gelişini hızlandırıyoruz.

Ben kendi iyiliğim için herşeyi affediyorum..

Çalışmalarınızda daha üretken ve verimli oluyorsunuz.

İlgilenenlere tavsiyem www.bulentgardiyanoglu.com sayfasındaki video ve radyo programlarında 2012 yılının enerjisi, bolluk ve bereketi hakkında birçok tekniği izlemenizi öneririm.

Bolluk ve bereketle

Meltem SATUN