Hakkında

mshakkMeltem Hakkında ;

7 Eylül ‘de doğdu. Üniversite eğitimini Pazarlama bölümünde dereceyle bitirip İşletme alanında tamamladı. ANS Prodüksiyon Şirketi’nde başladığı iş hayatına çeşitli kanallarda yönetmenlik yapıp özel bir şirkette firmaların tanıtım filmlerinin yapımcılık ve yönetmenliğini üslendi.

Reklamcılık Vakfı’nda medya planlaması, satın alma ve yapım eğitiminin ardından Sadri Alışık Kültür Merkezi’ nde tiyatro eğitimini tamamladı. Reklam ve belgesellerde rol aldı. El mankenliği yaptı. Nedret Selçuker’ den M.E.B onaylı diksiyon eğitimi alarak gemi indirme ve açılış törenlerinde, panellerde sunuculuk görevini üstlendi. Bir çok ulusal radyoda ürün reklamlarının seslendirmesini yaptı.

Yarışma programıyla başladığı canlı yayın tecrübesine alışveriş kanalında devam etti. Rumeli TV’de seçim programı (dış yapım), TGRT Haber’de ”Fuar Özel” programı (dış yapım), Bugün TV’de ”Meltem ile Başkadır Memleketim” turizm programı (dış yapım), Barış TV’de ”Sağlıklı Yaşam” sağlık programı , ”Lezzetli Sohbetler” yemek programı ile devam etti. Okullarda meslek tanıtım günlerinde Sunuculuk mesleğinin detaylarını öğrencilerle paylaştı. Yıllardır farklı tarzlarda programlarla her gün canlı yayın yapan Satun, Barış TV ardından şuanda da Egetürk TV’ de dokuz yıldır kendi hazırlayıp sunduğu ”Meltem ile Yaşama Dair” programını yapmaktadır. 

Şuanda freelance olarak sunuculuk hayatına devam ettirmekte. Kişilerin bedensel ve zihinsel mutluluğunun çok önemli olduğunu belirten Meltem Satun zihinsel terapi için Access Bars eğitimi alarak Access Bars uygulayıcısı oldu. Bu konudaki eğitimlerine Reiki ile devam etti. Bedensel mutluluğunu da Pilates Eğitmenliği sertifikası alarak hem öğrencilerine hemde kendisinde uygulayarak yaşıyor. Şuanda pilates özel dersi, access bars uygulaması ve sunuculuk yaparak hayatına devam etmekte…

Her türlü TV ,Organizasyon v.s ,Sunumlarınız için  :

meltemsatun@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.