Meltemle Access Bars

Kişisel gelişim ile ilgili aldığım seanslar sonunda Access Bars’ı kendime yakın görüp eğitimini alıp Access Bars uygulayıcısı oldum. Access Bars seansı için meltemsatun@gmail.com   mail adresinden ulaşabilirsiniz.

ACCESS CONSCİOUSNESS VE  ACCESS BARS  NEDİR ?

Access consciousness nasıl ortaya çıktı?

Access’in kurucusu Gary DOUGLAS, yirmi yıl önce yaşamın kendisi için sadece çalışmak olmadığı  bir noktaya ulaştı.Hayatının çılgınlığının bir anlamı olmasına çalışarak ,mutluluk getirdiği varsayılan şeyleri yapmaya çalışarak yıllarını harcadıktan sonra,bir kırılma noktasına ulaştı.

Hayatta bundan fazlasının olması gerektiğini kavradı ve eğer yoksa artık ilgilenmeyecekti.Böylece evrene bazı sorular sormaya başladı.

Soru sorarak ve ortaya çıkan şeylere açık ve almaya istekli olarak,armağanları kabullenmeye ve geliştirmeye başladı.İnsanların kendilerini sınırladığı yerin enerjisini algılama yeteneğine bağlı olarak kendisi için saygınlık oluşturmaya başladı.En sonunda insanlara sunabileceği şeyin,onların istediklerinin ötesinde olduğunu kavramaya başladı.Bu insanların  yaşamlarının her yönünü nasıl değiştirebilecekleri ile ilgili bilgi ve farkındalık alıyordu.

İşte bu soru sorma enerjisi sayesinde bugün dinamik bir şekilde sürekli gelişen Access araç ve teknikleri ortaya çıktı.

Access insanlarda daha fazla bilinci kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir.Bilinç yargı olmaksızın her şeyi kapsar.Hayatımızın her alanında tamamen farkında olma ,tamamen var olma istekliliği ve kapasitesidir.Bilinç daha fazla olanak ,daha fazla seçim ve hayattan daha fazlasını alabilmeye sürekli olarak farkında olma yeteneğidir.

Access Consciousness’in Amacı Nedir?

Access  consciousness’in amacı   kendinizi gerçekte olduğunuz sonsuz varlık olarak tanımaya ve sizin ötenizde,olduğunu düşündüğünüz kendinizin ötesinde bir yaşam oluşturmaya adım atmaya yardım etmektir.Sonsuz bir varlık olarak sonsuz algı,biliş,olma ve alıp kabul etmekten işlev yaparsınız.Sonsuz bir varlık olarak her zaman her şey mümkündür ve tam seçime sahipsiniz.

Kendiniz olmaya ve Dünyayı değiştirmeye  hazır mısınız ?

Access Bars Nedir?

Access Bars başımızda bulunan 32 noktayla yapılan bir çalışmadır ve access’in temelini oluşturur.Başımızda bulunan, Gary tarafından tesbit edilen ve önceden bilinmeyen her bir noktaya  bars adı verilmektedir.

Barsların gezegende insanların farklı bir şekilde işlev yapmaya başlamalarına yardımcı olmak için bir alet olduğu ve insanları daha fazla güçlendirmek ve daha fazla değişime ve olasılıklara açık olmasını kolaylaştırmak için  yapılan bir çalışmadır.

Bars noktaları bütün yaşamımız boyunca depolamış olduğumuz  ve önemli kıldığımız tüm hükümleri,tutumları,duyguları,düşünceleri ve hisleri  barındırır.Barslarımızı çalıştırdığımızda bunları temizlersiniz.Barslarla çalışmak bilgisayarın hard diskinin temizlenmesi gibidir.Hayatınızda daha fazla var olmaya başlarsınız.Beyninizde depolanan kutupluluğun elektrik yükünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Access Bars Kimlere uygulanabilir?

Access Bars  küçük bebekler dahil   herkese uygulanabilir:

Access Bars’ın Faydaları Nelerdir?   

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder. * Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır. * Yaşamın üzüntülerini en aza indirir. * Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır. * Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer. * Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar. * Psikomatik rahatsızlıkları azaltır. * Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür. * Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar. * Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır. * Bedenin yaşlanma hızını azaltır. * Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar. * Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur. * Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır. * Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar. * Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar. * Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder. * Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.  * Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar. * Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar. * Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasonda yardımcı olur. * Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

Access Bars’ın Yan Etkisi Var mıdır?

Access Bars’ın hiçbir yan etkisi yoktur.

Access Bars Seansı Ne Kadar Sürüyor?

Access Bars seansı yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika sürüyor.Bu süre enerji akışına göre uzayabilir.

Related posts

Leave a Comment